Mağaza müdürlerinin ciro ve diğer mağaza bilgilerine anlık olarak ulaşabildiği, karşılaştırmalı satış bilgilerinin izlenebildiği mobil yazılım uygulamasıdır. Şirketinize özel tasarım geliştirmeleri için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Görüşlerinizi memnuniyetle almak isteriz.

DerinPos Mesaj

Şirket içi mesajlaşma trafiğinizi sizin belirlediğiniz bir hiyerarşide yönetebilirsiniz. Mağazalarınız ve bölge müdürünüz veya merkez ofis içinde satın alma departmanı çalışanlarınız ve satın alma müdürünüz arasındaki mesajlaşmayı sağlayabilir ve iş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Örneğin bölge müdürünüz ilgili mağazalarına sayım süreci ile ilgili genel bir mesaj gönderebileceği gibi İstanbul-Ataşehir mağazanıza özellikle iletmek istediği mesajları gönderebilir.

DerinSIS ERP sisteminin destek uygulaması.

Hakkımızda

DERİN BİLGİ

2006 sonunda kurulan Derin Bilgi, 2 yıllık bir araştırma ve geliştirme döneminin ardından,ürünlerini sahada uygulamaya başladı. Stratejik olarak seçilen projelerle, ürünlerin giderek olgunlaşması, her müşteride daha büyük projelere hazırlanması sağlandı. 3. yılında, bir zincir mağazanın tüm süreçlerini yönetebilir duruma geldi.

bootstrap-template

Derin Bilgi'nin temel amacı, şirketlerin verimliliğini ve yönetilebilirliğini arttırmaya yönelik yazılım sistemleri geliştirmek ve en büyük zorlukların yaşandığı projelendirme sürecinde kusursuz bir eğitimle bu sistemleri hayata geçirmektir. Şirketin itici gücü, 16 yıllık perakende sektörü otomasyon sistemleri deneyimini kullanarak, kaliteli projelerin gerektirdiği esnekliğe uyabilme ve değişen ihtiyaçları müşterilerin ortak yararına en uygun biçimde ürünlerine yansıtma kararlılığıdır.

  Teknoloji anlayışımız,
 • şirket süreçlerini ölçülebilir hale getirmek
 • şirket verimliliğini arttırmak
 • şirket kurallarının hayata geçmesini sağlamak
 • Yazılımlarımızı, bu hedeflere ulaşmak için yalnızca bir araç olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, projelendirme kalitesi en büyük önceliğimizdir. Microsoft'un sürekli olarak geliştirdiği ürün-işletim sistemi-veritabanı platformunu izleyip kullanarak, tüm yenilikleri müşterilerimize kolayca yansıtabiliyoruz. Derin Bilgi, Microsoft iş ortaklığı ağında Silver Partner olarak yer almaktadır.

  Satın almak için bizimle iletişime geçin.

  Satın Al
  Derin Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.
  Uphill Towers A-Blok Kat:19 D: 114
  Ataşehir / İstanbul
  + 90 216 680 19 69